KONST / Litografier / Färglitografi 14088596
nr 1408 8596
Jean-Paul Donadini
(f. 1951), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 128/150, luftballong, oramat löst blad, bladets mått: 65x50 cm
Jean-Paul Donadini, fransk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:20:36
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
Jean-Paul Donadini
Läs mer om Jean-Paul Donadini