KONST / Litografier / Färglitografi 9052160
nr 905 2160
Färglitografi
Jane Humphrey, 48/75, signerad, ramens innermått: 58x63
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 19:01:29
9/8 23:56:45
10/8 17:29:09
150 kr