KONST / Litografier / Färglitografi 17377136
nr 1737 7136
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Signerad, numrerad 205/260. Färglitografi, bildmått: 79x56 cm, yttermått inklusive ram: 88x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 november 2025
kl 19:54:52
100 kr
200 kr
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel