KONST / Litografier / Färglitografi 9377036
nr 937 7036
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, Stockholm, signerad. -76, motivet: 45x65
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 januari 2015
kl 19:23:30
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist