KONST / Litografier / Färglitografi 17262009
nr 1726 2009
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 226/290, Slussen. Färglitografi, bildmått: 40x57 cm, yttermått inklusive ram: 57x72
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 september 2025
kl 18:35:59
22/9 18:21:28
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist