KONST / Litografier / Färglitografi 12826136
nr 1282 6136
Jan Abramsson
(f. 1966), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 135/250, daterad -10. Motivet: 42x36 cm
Jan Abramsson, svensk bildkonstnär född 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:35:25
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)