KONST / Litografier / Färglitografi 15362073
nr 1536 2073
Jack Kampmann
(1914-1989)
Jack Kampmann (1914-1989), Signerad, numrerad 100/300, daterad -66, Färöarna. Färglitografi, bildmått: 48x57 cm, yttermått inklusive ram: 62x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:39:42
18/4 12:42:43
24 apr