KONST / Litografier / Färglitografi 7897136
nr 789 7136
Färglitografi
Ingrid Vang Nyman (1916-1959), Danmark, Signerad, numrerad 104/200, Ätande barn, motivets mått: 27 x 37
Utrop:
400 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 5 november 2012
kl 19:29:46
150 kr
300 kr
250 kr
800 kr
700 kr
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr