KONST / Litografier / Färglitografi 13824158
nr 1382 4158
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 135/290, bladets mått: 60x83cm, oramad
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:19:17
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr