KONST / Litografier / Färglitografi 12012180
nr 1201 2180
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 66/290. Motivet: 28x38 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:28:35
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr