KONST / Litografier / Färglitografi 14145085
nr 1414 5085
Inge Schiöler
(1908-1971), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 187/195. Bildmått: 49x44cm, yttermått inklusive ram: 67x61cm
Inge Schiöler, bildkonstnär född 1908 i Strömstad, död 1971 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:26:34
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Inge Schiöler
Läs mer om Inge Schiöler