KONST / Litografier / Färglitografi 14177204
*
nr 1417 7204
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Stolar, monogram. Signerad, numrerad 77/190. Färglitografi. Bladets mått: 20x57, yttermått inklusive ram: 32x69 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 september 2021
kl 20:33:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/9 22:45:27
1
700 kr
5/9 17:32:09
2
1.000 kr
6/9 18:54:45
3
900 kr
6/9 18:54:46
2
1.000 kr (Budbetjänt)
6/9 18:55:03
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karmstol karmstolar litografi litografier litografiskt blad monogram stol stolar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
*
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
nr 1417 7204
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Stolar, monogram. Signerad, numrerad 77/190. Färglitografi. Bladets mått: 20x57, yttermått inklusive ram: 32x69 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 september 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/9 22:45:27 | 1 | 700 kr |
| 5/9 17:32:09 | 2 | 1.000 kr |
| 6/9 18:54:45 | 3 | 900 kr |
| 6/9 18:54:46 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 6/9 18:55:03 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karmstol karmstolar litografi litografier litografiskt blad monogram stol stolar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54



