KONST / Litografier / Färglitografi 12847078
nr 1284 7078
Horst Antes
(f. 1936), Tyskland
Färglitografi, Signerad, numrerad 70/100. Motivet: 63x92 cm
Horst Antes, tysk målare, grafiker, skulptör och keramiker född 1936.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:15:23
300 kr
400 kr
Horst Antes
Läs mer om Horst Antes