KONST / Litografier / Färglitografi 9467312

nr 946 7312

Herbert Gentry

(1919-2003), Sverige

Färglitografi, Herbert Gentry (1919-2003), "Maskerad", 111/150, signerad, bladets mått: 63x71, oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 mars 2015
kl 20:00:37

26/2 21:19:45 1      Vinnande bud

Herbert Gentry

Läs mer om Herbert Gentry