KONST / Litografier / Färglitografi 12044520
nr 1204 4520
Färglitografi
Henry de Waroquier, EA-upplaga. Signerad, numrerad 19/20. Motivet: 33x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 september 2018
kl 18:32:58
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)