KONST / Litografier / Färglitografi 16348318
nr 1634 8318
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Signerad, numrerad 29/225, komposition. Färglitografi, bildmått: 24x28 cm, yttermått inklusive ram: 37x41 cm
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 20:38:33
5/8 10:01:09