KONST / Litografier / Färglitografi 14897062
nr 1489 7062
Hasse Froom
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 230/310. Färglitografi, bildmått: 27x35cm, yttermått inklusive ram: 40x48cm
Hasse Froom, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:56:17