KONST / Litografier / Färglitografi 13634271
*
nr 1363 4271
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 342/360. Motivet: 42x59 cm
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 november 2020
kl 18:32:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/11 12:39:05
1
100 kr
24/11 12:39:52
1
250 kr
26/11 16:17:50
2
250 kr
26/11 16:17:50
1
250 kr (Budbetjänt)
26/11 16:18:42
2
350 kr
27/11 14:26:03
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik harry kampf litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Harry Kampf
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Läs om budbetjänten
nr 1363 4271
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 342/360. Motivet: 42x59 cm
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 november 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/11 12:39:05 | 1 | 100 kr |
| 24/11 12:39:52 | 1 | 250 kr |
| 26/11 16:17:50 | 2 | 250 kr |
| 26/11 16:17:50 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 26/11 16:18:42 | 2 | 350 kr |
| 27/11 14:26:03 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik harry kampf litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



