KONST / Litografier / Färglitografi 10515101
nr 1051 5101
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Färglitografi, Harald Sallberg (1895-1963), motiv från Slussen, s, 237/260. signerad, motivet: 39x48
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:27:15
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
900 kr
6
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
7
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
7
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg