KONST / Litografier / Färglitografi 15989234
nr 1598 9234
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Signerad, numrerad 75/150. Färglitografi, bildmått: 16x21 cm, yttermått inklusive ram: 25x30 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:09:40
100 kr
150 kr