KONST / Litografier / Färglitografi 15696106

nr 1569 6106

Harald Lyth

(f. 1937), Sverige

Signerad, numrerad 44/54. Färglitografi, bildmått: 58x39 cm, yttermått inklusive ram: 76x57 cm

Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 20:37:00

Harald Lyth

Läs mer om Harald Lyth