KONST / Litografier / Färglitografi 12689092

nr 1268 9092

Hans Ekvall

(f. 1918), Sverige

Färglitografi, Sjö. Signerad, numrerad 322/350. Motivet: 42x53 cm

Hans Ekvall, född 1918 i Nora, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 augusti 2019
kl 18:41:07

9/8 09:50:28 1      Vinnande bud

Hans Ekvall

Läs mer om Hans Ekvall