KONST / Litografier / Färglitografi 17188071
nr 1718 8071
Färglitografi
Håkan Thorsen. Signerad, numrerad 75/310. Färglitografi, bildmått: 63x59cm, yttermått inklusive ram: 77x72cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 18:50:31
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr