KONST / Litografier / Färglitografi 17234201
nr 1723 4201
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Signerad, numrerad 112/360. Färglitografi, bildmått: 63x43, yttermått inklusive ram: 77x57 cm, yttermått inklusive ram:
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 september 2025
kl 20:54:44
13/9 18:24:38
100 kr
13/9 20:31:39