KONST / Litografier / Färglitografi 12746521
nr 1274 6521
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, PT, Signerad, Båt i hamn. Motivet: 49x36 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:33:52
7/9 19:52:11