KONST / Litografier / Färglitografi 14303404
nr 1430 3404
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Motiv från Ven, Signerad, numrerad 106/310. Färglitografi, bildmått: 45x70, yttermått inklusive ram: 60x85 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:01:35
8/11 19:32:05