KONST / Litografier / Färglitografi 12612303
nr 1261 2303
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 88/330, ramens innermått: 50x61 cm
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:59:49
16/6 21:34:19
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt