KONST / Litografier / Färglitografi 17412044
nr 1741 2044
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 37/290, "Skärgårdsromantik på Dalarö". Färglitografi, bildmått: 28x41 cm, yttermått inklusive ram: 42x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:27:58
6/11 19:48:10
17 nov
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann