KONST / Litografier / Färglitografi 13766158
nr 1376 6158
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, "Ymer 80". Signerad, numrerad 88/200, daterad -81. Motivet: 40x26 ca, yttermått inklusive ram: ca 62x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:22:56
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner