KONST / Litografier / Färglitografi 7954550
*
nr 795 4550
Gordon Macfie
(1919-1971)
Färglitografi , Gordon Macfie (1919-1971), 46/260, motivets mått: 30x52
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 december 2012
kl 17:37:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/11 22:24:26
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gordon macfie grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Gordon Macfie
nr 795 4550
Gordon Macfie
(1919-1971)
Färglitografi , Gordon Macfie (1919-1971), 46/260, motivets mått: 30x52
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 december 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/11 22:24:26 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gordon macfie grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



