KONST / Litografier / Färglitografi 17188039
nr 1718 8039
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Signerad. Färglitografi, bildmått: 67x53cm, yttermått inklusive ram: 80x66cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 20:25:01
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe