ART / Lithographs / Litograph in colors 16045219
nr 1604 5219
LITOGRAPH IN COLORS
Franta. Signerad och numbered 145/200. Litograph in colors. Signed. Sheet: 75x57 cm, outer dimensions including frame: 94x74 cm,
Franta. Signerad och numrerad 145/200. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 75x57 cm, yttermått inklusive ram: 94x74 cm
Monday Mars 11 2024
at 20:23:54