KONST / Litografier / Färglitografi 11482557
nr 1148 2557
Folke Lind
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, 1977, Lunnefåglar, signerad och numrerad 46/210, motivet: 46x65
Folke Lind, svensk målare och tecknare född 1931.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:02:21
1/12 20:19:05