KONST / Litografier / Färglitografi 15042004
nr 1504 2004
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
"Gunnar Sträng". Monogramsignerad EWK, daterad -93. Numrerad 289/350. Färglitografi, bildmått: 45x35 cm, yttermått inklusive ram: 64x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:54:40
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
21 nov
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK