KONST / Litografier / Färglitografi 10256056
nr 1025 6056
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Eva Zettervall (f. 1941), "Maktspel", 165/260, signerad, motivet: 20x25
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:38:25
500 kr
14 mar