KONST / Litografier / Färglitografi 8484099
nr 848 4099
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
(f. 1925), Sverige
Färglitografi , + 3 etsningar, Åke Pettersson (NÅW) (f, 1925), signerad
måndag 23 september 2013
kl 20:33:54
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)