KONST / Litografier / Färglitografi 16794077
nr 1679 4077
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Signerad, numrerad 80/100. Färglitografi, bildmått: 27x33cm, yttermått inklusive ram: 49cmx54cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:20:52
13/2 15:20:30
1.500 kr
17/2 16:40:12