KONST / Litografier / Färglitografi 11819689
nr 1181 9689
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/100, motivet: 43x57 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:43:36
300 kr
400 kr
500 kr