KONST / Litografier / Färglitografi 12223331
nr 1222 3331
Emma Hartman
(f. 1974), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, daterad -06, numrerad 20/95. Motivet: 17x23 cm
Emma Hartman, svensk bildkonstnär född i Örebro 1974.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:50:10
9/12 23:07:34