KONST / Litografier / Färglitografi 14556393
nr 1455 6393
Färglitografi
Emanuel. Signerad, numrerad 7/300, "Kyssen". Färglitografi, bildmått: 40x36, yttermått inklusive ram: 55x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:42:47
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)