KONST / Litografier / Färglitografi 9996407
nr 999 6407
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Elisabeth Jansson (f. 1951), 240/350, signerad, motivet: 48x34
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:19:01
200 kr
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson