KONST / Litografier / Färglitografi 12714361
nr 1271 4361
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 256/300. Motivet: 46x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:13:11
300 kr
350 kr
400 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg