KONST / Litografier / Färglitografi 17262034
nr 1726 2034
Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Stockholmsmotiv, Signerad. Numrerad 158/340, bildmått: 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 56x61 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 september 2025
kl 20:39:24
22/9 20:34:24
22/9 20:34:50
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm