KONST / Litografier / Färglitografi 13746361
nr 1374 6361
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Slussen, Stockholm. Signerad, numrerad 139/360. Motivet: 54x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:53:34
300 kr
400 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg