KONST / Litografier / Färglitografi 10851043
nr 1085 1043
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Kungliga borgen, Ladugårdsgärdet, Stockholm. Signerad, numrerad 17/300, motivet: 36x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 januari 2017
kl 20:05:31
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg