KONST / Litografier / Färglitografi 9098635
*
nr 909 8635
Denice Zetterqvist
(1929-2014), Sverige
Färglitografi, Denice Zetterqvist (f. 1929), 186/225, motivet: 36x48
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 september 2014
kl 18:41:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/8 13:44:09
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Läs mer om Denice Zetterqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: denice zetterqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Läs mer om Denice Zetterqvist
nr 909 8635
Denice Zetterqvist
(1929-2014), Sverige
Färglitografi, Denice Zetterqvist (f. 1929), 186/225, motivet: 36x48
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 september 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/8 13:44:09 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk mÃ¥lare född 1929, död 2014.Läs mer om Denice Zetterqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: denice zetterqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



