ART / Lithographs / Litograph in colors 14976012
nr 1497 6012
Dan Nygård
(f. 1943), Sverige
Dan Nygård (b. 1943), Sweden. Signed, numbered 89/290. Litograph in colors. Sheet: 95x63 cm, outer dimensions including frame: 100x70,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 89/290. Färglitografi. Bladets mått: 95x63 cm, yttermått inklusive ram: 100x70 cm
Dan Nygård, born 1943, Swedish painter.
SEK 100
Monday October 24 2022
at 19:14:10
23/10 10:16:58
Dan Nygård
nr 1497 6012
Dan Nygård
(f. 1943), Sverige
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 100 |
Monday October 24 2022 |
| 23/10 10:16:58 | 1 | Vinnande bud |