KONST / Litografier / Färglitografi 17113335
nr 1711 3335
Corneille
(1922-2010), Belgien
Signerad, daterad - 80, kvinna och fåtölj. Färglitografi, bildmått: 50x64 cm, yttermått inklusive ram: 75x87 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:58:47
29/6 03:33:41
30/6 17:47:17
Corneille
Läs mer om Corneille