KONST / Litografier / Färglitografi 16694334
nr 1669 4334
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 284/290. Färglitografi, bildmått: 26x20 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:15:57
15/12 15:32:16
700 kr
16/12 19:59:47