KONST / Litografier / Färglitografi 17422015
nr 1742 2015
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Signerad, numrerad 7/15, "Marie Antoinette". Färglitografi, bildmått: 81x60 cm, yttermått inklusive ram: 104x80 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 24 november 2025
kl 19:02:45
2.200 kr
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström